🤩 Oportunitate stagiu de practică pentru studenții și masteranzii Facultății de Marketing

📣 Vino la Stagiul de Practică Marketing “Deck Academy”.

Dacă nu ai auzit încă despre Marketing Deck , suntem o agenție de marketing digital înființată din pasiunea pentru social media. Ne place să credem că suntem mici supereroi ce ajută clienții și afacerile să se regăsească mai ușor. Dacă vrei să afli mai multe despre noi poți să intri pe site-ul nostru 🔗 marketingdeck.com sau să ne urmărești activitatea pe conturile noastre de socializare.
Poate te întrebi de ce vezi această postare? 🧐 O să fim direcți: suntem în căutarea a 15 studenți pasionați de zona de digital marketing care să fie dispuși să învețe în cadrul stagiului de practică pe care îl organizăm. Prioritate au studenții din anul 2 de la ciclu de licență și masterat, dar nu excludem și ceilalți studenți care doresc să afle mai multe lucruri în acest domeniu în continuă schimbare.
🔎 Cum este nevoie să fii tu, cel care îți dorești să faci stagiul de practică la noi:
✅ să știi să folosești laptop-ul, cel puțin la nivel basic;
✅ să fii autonom – să nu ai nevoie de nimeni să te împingă de la spate;
✅ să-ți meargă degetele pe tastatură;
✅ să fii dispus să înveți – chiar foarte mult și foarte repede;
✅ să ai o mentalitate de creștere (Growth Mindset).
🎁 Ce îți oferim?
👉 Un loc plăcut de unde să lucrezi (Sediul nostru – la 5 minute de mers pe jos de la Metrou Piața Victoriei);
👉 Know How specializat pe zona de Marketing;
👉 Un raport sincer la finalul stagiului. Dacă ai fost punctual, asta vom scrie în raport. Dacă ți-ai îndeplinit task-urile asta vom scrie în raport. Dacă ai făcut stagiul doar pentru că trebuie, asta vom scrie în raport.
👉 Posibilitatea de angajare. Dacă ți-a plăcut munca și nouă ne-a plăcut de tine + există chimie între noi, la finalul stagiului de practică îți putem face o ofertă de angajare astfel încât să dezvolți mai departe ideile create în cadrul stagiului.
Dacă ai ajuns aici, clar dorești să ni te alături!
🤩 Poți afla mai multe detalii și îți poți încărca aplicația accesând link-ul următor:
Abia așteptăm să ne cunoaștem!🌟