Lansăm stagiul de practică ALL IN by The Markers și, la fel ca anul trecut, dedicăm acest program studenților din anul al II-lea de la Facultatea de Marketing, din cadrul ASE.

La The Markers, suntem încă din 2013 ALL IN pentru tot ceea ce ține de marketingul digital dedicat succesului afacerilor partenerilor noștri. Suntem o echipă veselă și ambițioasă, o echipă tânără, dar experimentată, o echipă în care orice coleg se simte bine, degajat și motivat să evolueze profesional, dar și personal.

Mereu suntem ALL IN pentru atragerea celor mai implicați și devotați noi colegi, mereu suntem ALL IN pentru dezvoltarea acestora, mereu ALL IN pentru noi și pentru clienții noștri.

Dintre aplicanți, vom selecta 6 participanți care vor avea posibilitatea să lucreze alături de noi timp de o lună, să fie implicați în training-uri dedicate și care vor avea posibilitatea să își etaleze aptitudinile și cunoștințele pentru clienți reali. Mai mult? 2 dintre participanți vor putea face parte mai departe din echipa The Markers, ca angajați.

Ce vrem noi de la tine?

• Să fii entuziast;
  • Să dai dovadă de creativitate;
  • Să cunoști limba engleză;
  • Să fii foarte bun prieten cu limba română;
  • Să acorzi atenție detaliilor;
  • Să fii curios și să îți dorești să înveți lucruri noi, să fii autodidact, dar și să vii cu întrebări pertinente;
  • Să gestionezi bine timpul și să te încadrezi în termene;
  • Să îți placă marketingul online și tot ceea ce ține de acest domeniu;
  • Să ai minime competențe digitale în ceea ce ține de utilizarea laptop-ului și a aplicațiilor Office.

De ce să aplici acum pentru stagiul de practică ALL IN by The Markers?

• Vei avea posibilitatea să vezi live cum funcționează o agentie de marketing online full service;
  • Vei lucra cu departamentul care se ocupă de strategie și comunicare, de content writing și copywriting, de social media, cu departamentul SEO, cu ”tehnicii și analiștii” noștri – cei ce fac analize, audituri, se ocupă de implementările tehnice, dar, mai ales, cu echipa de Performance Marketing;
  • Vei participa la sesiuni de training personalizate, 100% practice și interactive;
  • Vei avea de rezolvat provocări și vei primi feedback real, descriptiv și constructiv de la experți cu peste 10 ani experiență în domeniu;
  • Vei avea posibilitatea de a te angaja, ulterior, într-una dintre cele mai fun agenții din România.

Potul e pe masă, iar cei mai buni jucători sunt invitați să dea tot ce e mai bun. Știi că ai o mână bună? Trimite-ne până pe 25 martie, la adresa contact@themarkers.ro CV-ul tău, însoțit de o scrisoare de intenție cât mai creativă.