🤩 Oportunitate stagiu de practică pentru studenții și masteranzii Facultății de Marketing

💼 Cine suntem?
Ambianz este reprezentantul Siegenia AUBI (https://www.siegenia.com/en) în România. Fondată în anul 1914 de către Wilhelm Jäger, compania a fost activă la început în domeniul feroneriei de mici dimensiuni și al componentelor ștanțate, având livrări exclusiv în Germania. Începând cu anul 1998 , de când la conducerea firmei se află cea de-a patra generație, reprezentată de Wieland Frank, Siegenia s-a axat pe internaționalizare consecventă. În anul 1998, a fost achiziționată firma Aubi, iar în 2006, marca KFV. În 2014 a avut loc aniversarea a 100 de ani de activitate, iar de curând a avut loc relansarea mărcii Siegenia și lansarea conceptului și viziunii „room comfort”.
🔎 Ce căutăm?
📌 Ești bun/ă la FB și Instagram?
📌 Știi să faci o poveste care să se viralizeze?
📌 Știi bine limba română?
📌 Îți place să lucrezi de acasă fără un program fix?
😉 Atunci ești eligibil/ă!
🎁 Ce oferim?
✅ 15 locuri de practică, în care veți învăța cum să creați conținut pentru primele două litere din AIDA (nu cea scrisă de Verdi, doar ești la marketing 😉);
✅ lucrați de unde vreți (acasă, la munte, la mare etc.);
✅ posibilitatea de a rămâne angajat/ă în cadrul companiei;
✅ oferim o recomandare de angajare pe care să o folosești la interviuri;
🏅 Primele trei locuri au un premiu asigurat.
🏆 Cel/cea mai implicat/ă student/ă primește o excursie de două persoane cu avion și cazare, într-o locație surpriză.
🤔 Ce trebuie să faci?
Să trimiți un CV actualizat la adresa de e-mail 📨 office@ambianz.ro până la data de 10 martie ⏳.
Succes! 🍀