🤩 Oportunitate de stagiu de practică pentru studenții și masteranzii Facultății de Marketing

💼 Cine suntem?
Catalyst Solutions este o companie cu peste 15 ani experiență în digital marketing recruitment și employer branding. Dorim să ne concentrăm pe recrutarea de candidați cu potențial, construind și implementând strategii de employer branding sau investind în creșterea brandului de angajator al clienților noștrii, prin campanii de marketing.

🔎 Ce căutăm?
Am deschis pentru voi stagii de practica în mai multe departamente și echipe precum Digital Marketing, HR & Marketing, Vânzări sau Employer Branding.

🎁 Ce vei învăța?

✅ Care este structura unei campanii de promovare pentru un eveniment;
✅ Structura si canalele de promovare online (platite si organice) pentru campanii de recrutare;
✅ Care sunt canalele de marketing pe care le folosim (email marketing, Facebook, Instagram, TickTock Ads, Google Ads, Linkedin, SEO, Copywriting);
✅ Cum se
organizeaza un eveniment fizic, care este logistica din spate si ce presupune aceasta
✅ Cum sa interactionezi cu clientii nostri: candidatii si angajatorii;
✅ Ce presupune conceptul de employer branding, importanta resurselor umane si ce inseamna un proces de recrutare;

✅ Detalii din culisele interviurilor de angajare si campaniilor de Internship&Management Trainee.

🤔 Ce trebuie să faceți?
Pentru a aplica trebuie să accesați link-ul 👇🏻

Studenții cu rezultate bune la finalul stagiului au posibilitatea să urmeze apoi un program de internship plătit în cadrul companiei.